بهسرا ، اولین جستجوگر اماکن اقامتی مشهد مقدس

ثبت آگهی
جستجو
درباره ما

تماس با ما

درباره بهسرا

قوانین

راهنما

نقشه مشهد

تعرفه ها

درباره سایت

هر ساله میلیون ها عاشق مناسبتی را بهانه می ‏کنند و دل را به پابوس سرسلسله عشاق می ‏برند. انبوه این خیل چنان است که حجم موسعی از خدمات و فعالیت ها را برای تدارک زیارتی دلچسب طلب می‏ نماید. در همین راستا، بهسرا افتخار دارد نخستین موتور جستجوی اماکن اقامتی مشهد مقدس را به زائران بارگاه علی ابن موسی الرضا معرفی و ارائه نموده و با رصد و ارائه اطلاعات املاک و امکان اقامتیِ ویژه زائران، خدمتی متمایز به صاحبان و متقاضیان آن تقدیم دارد.

پس اگر از صاحبان اماکن اقامتی، اعم از هتل‏ها، زائرسراها، حسینه ‏ها و منازل در مشهد هستید؛ می توانید اطلاعات خود را با سرعت و زحمت کمتر و دسترسی بینهایت، در اختیار زائران و مشتریان قرار دهید. این فرصت را از دست ندهید و بهسرا را به دیگران نیز معرفی کنید.

از سویی اگر قصد تشرف به مشهد مقدس را دارید، با استفاده از اطلاعاتی که بهسرا در اختیارتان قرار می‏ دهد؛ سختی پیداکردن مکان اقامتی مناسب و دلخواه برای شما هموار می ‏شود. اگرچه بهسرا، تنها جستجوی و ارائه اطلاعات است، (فعلاً خدمات مشاوره ارائه نمی دهد) و شما برای هماهنگی در خصوص محل اسکان باید با صاحب مکان اقامتی تماس بگیرید؛ اما ما تلاش کرده‏ ایم با سنجش نیازهای مسافران در زمینه یافتن مکان اقامت مناسب در مشهد، اعم از ویژگی‏ های ملک، نقشه و عکس آن، اطلاعات مورد نیاز در این رابطه را در اختیار شما قرار دهیم. شما می توانید از منوی جستجوی بهسرا در این زمینه کمک بگیرید و بهترین سرای ممکن در مشهد را برای خود و همسفرانتان فراهم کنید.

بهسرا امیدوار است به یاری حق و توجهات خاصه علی ابن موسی الرضا، در هدفش که کاستن از دغدغه صاحبان و متقاضیان محل ‏های اسکان و اقامت در مشهد است، موفق شود. انشاالله.