بهسرا ، اولین جستجوگر اماکن اقامتی مشهد مقدس

ثبت آگهی
جستجو
درباره ما

تماس با ما

درباره بهسرا

قوانین

راهنما

نقشه مشهد

تعرفه ها

قوانین سایت

لطفا شرایط و قوانین سایت بهسرا را قبل از استفاده، با دقت مطالعه فرمایید. با دسترسی و استفاده از سایت بهسرا به آدرس behsara.com شما توافق خود را بدون شرط و بصورت کامل با تمامی شرایطی که در زیر می خوانید، اعلام می کنید:

1. اطلاعات شخصی شما به غیر از اطلاعاتی که خود تصمیم می گیرید برای عموم قابل نمایش باشد؛ محرمانه تلقی شده و در اختیار دیگران قرار نمی گیرد. آدرس ایمیل شما در سایت نمایش داده نمی شود و در اختیار اشخاص، شرکت ها و سازمان های دیگر قرار نخواهد گرفت.

 

2. بهسرا خود را مجاز به کنترل مطالب و اطلاعات املاکی که بطور عمومی بر روی سایت قرار داده شوند، می داند؛ ولی خود را ملزم به این مسئله نمی داند. مسئولیت کلی مطالب قرارداده شده روی سایت به عهده عضو قرار دهنده اطلاعات است و اشخاص نباید مطالب نامناسب و اطلاعات اشتباه را برروی این سایت قراردهند.

 

3. مسئولیت داشتن و نداشتن مجوزهای اداری و قانونی به عهده مالکان محل های اقامتی است و در این زمینه هیچ مسئولیتی متوجه بهسرا نیست.
 

4. بهسرا می تواند هر قسمتی از این قرارداد را در هرموقع تغییر دهد. متن قرارداد همیشه برروی سایت قابل مشاهده است.

 

5. امکان حذف حساب کاربری در سایت بهسرا وجود ندارد.

 

6. درصورت تخلف از قوانین سایت، بهسرا می تواند عضویت شما را حذف یا مسدود کند. بهسرا خود را موظف به توضیح علت این موارد نمی داند. موارد ذیل از جمله عوامل مسدود شدن عضویت می شود:

  • بکار بردن مطالب مستهجن یا تصاویر خلاف شئونات اخلاقی و مذهبی
  • بیان مطالب افترا آمیز، دشنام و خارج از اخلاق و یا بی حرمتی به مقدسات فرهنگی و مذهبی
  • عدم رعایت کلیه قوانین جمهوری اسلامی، عمومی، شرع  و عرف در کشور
  • تهدید، اذیت و آزار، تجاوز و حمله به حقوق دیگران
  • پیشنهاد و یا تشویق به هر نوع فعالیت غیر قانونی
  • استفاده از ربات های هوشمند در پروفایل های کاربران و پروفایل های املاک و در دیگر بخش های سایت
  • آگهی هایی که مربوط به فروش یا اجاره املاک خارج از ایران باشند.
  • آگهی هایی که شائبه کلاهبرداری در آن مشاهده شود.

 

7. سایت از قسمت پشتیبانی برخوردار است؛ ولی هیچگونه تعهدی نسبت به سرعت پاسخگوئی، عدم پاسخگوئی به سوالات و غیره به علت حجم تماس ها داده نمی شود. این سرویس بصورت اضافی برای کمک به اعضاء ارائه می گردد و فقط شامل مسائل فنی و کاری مربوط به سایت و اهداف آن می گردد.

 

8. بهسرا هیچ یک از محتویات آگهی های املاک را که توسط کاربران یا سرویس های دیگر در سایت اضافه می شود تائید و درستی اطلاعات را تضمین نمی کند.

 

9. انکار تعهد: بهسرا سرویس حاضر را به همان شکلی که هست و بدون هرگونه تعهدی ارائه می کند. ما در مورد عدم قطع شدن سایت، خالی از اشکال بودن آن، رفع اشکالات یا تطابق آن با نیازهای مشتری تعهدی نداریم.

 

10. تحت هیچ شرایطی بهسرا مسئول خسارت های وارده در اثر اعتماد و اتکا به اطلاعات قرار گرفته روی این سایت یا انتقال یافته توسط این سایت نمی باشد. همچنین بهسرا مسئولیتی را در مورد از بین رفتن اطلاعات قرار گرفته روی این سایت نمی پذیرد.

 

11. اگر شما با هر یک از این قوانین موافقت ندارید، می بایست استفاده از این سایت را متوقف کنید. لطفا توجه داشته باشید عدم رعایت قوانین ممکن است منجر به بسته شدن تمام یا بخشی از حساب کاربری شما شود.